top of page

Hakkımızda 

Tarihi Gelibolu yarımadası'nın, çam ile incir ağaclarına ev sahipliği yaptığı Kabatepe kıyılarında, iyotlu deniz havası ve kuvvetli kuzey esintileri eşliğinde yetişmiş zeytin ağaçlarımızdan, özenle seçilmiş yüksek kaliteli zeytin tanelerini yüksek meyvemsilik ve polifenol seviyelerini koruyarak sunmak için zeytinlerimizi erken ve doğru şekilde hasat ediyoruz ve hiç vakit kaybetmeden soğuk sıkım işlemine alıyoruz, oksijenle temasını kesip özel  tanklarımızda bekletiyoruz.

İsmimiz iyi, güzel ve narin anlamına gelen Galli-polis adıyla anılan Gelibolu’dan gelmekte olup, zeytinliğimiz Tarihi Gelibolu Yarımadasının  Kabatepe kıyılarında  konumlanmaktadır. Sağlık, lezzet ve doğallık gustosu ile zeytinyağı tutkunlarının gerçek zeytinyağını tadımlamasına öncülük eden GALLİ , kaliteyi maksimum seviyede tutarak güvenilirliği sürdürülebilir kılmayı hedefliyor.

Hikayemizin başlangıcı 2000 senesinde büyükbabamız  Mehmet Pazarbaşı'nın ilk zeytin ağacını dikmesiyle başladı. İlk amacı, aileye yıllık yetecek zeytin ve zeytinyağını karşılamaktı.. Sonrasında zeytin ve zeytin ağacına olan sevgi ve saygı ile birlikte zeytinlikleri büyütmeye yöneldi.

Bizler de 3. Jenerasyon torunları olaraktan bize bırakılan bu mirasa aynı sevgi ve sayıgıyla sahip çıkmayı, zeytinciliği geliştirip en iyisini ve en doğrusunu bulmayı amaçlama yolunda kendimize sorumluluk edindik.

Barış için, Sevgi İçin , Sağlık için..  

IMG_0610.JPG

Mehmet Pazarbaşı

bottom of page